Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji architektonicznej pod kątem możliwości zastosowania rozwiązań systemowych,
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych,
  • opracowywanie projektu wykonawczego oraz dokumentacji warsztatowej, montażowej, powykonawczej zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym,
  • dokonywanie konsultacji odnośnie możliwości i rozwiązań technicznych z powiązanymi działami w firmie, udział w uzgodnieniach z klientem,
  • udział w przygotowaniu zamówień materiałowych w zakresie konstrukcji systemowej, wypełnień, szkła, obróbek blacharskich, podkonstrukcji stalowych, itp.,
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania bieżących problemów technicznych i technologicznych,
  • wsparcie przy kalkulacjach kosztowych na podstawie dokumentacji technicznej klienta i sporządzaniu ofert.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów aluminiowo-szklanych,
  • znajomość programów branżowych (AutoCad 2D/3D, SolidWorks),
  • znakomita organizacja pracy własnej,
  • umiejętność sprawnego, samodzielnego poszukiwania rozwiązań pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • dowolną formę zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • opcję częściowej pracy zdalnej,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • bardzo przyjemną atmosferę w zespole,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o znaczącej pozycji na rynku przy międzynarodowych projektach.

Dokumenty aplikacyjne (CV, referencje, certyfikaty) z zawarciem poniższej klauzuli proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: office@pokoal.com.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Do naszego oddziału w Niemczech rekrutujemy na stanowisko inżyniera/kierownika montażu. Z chęcią damy również szansę operatywnym, zmotywowanym absolwentom.

  • prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót montażowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP,
  • raportowanie postępu prac w formie zdjęć i opisów,
  • przygotowanie miesięcznych przerobów/obmiarów, zestawień prac dodatkowych i raportów dot. ewentualnych bieżących utrudnień na budowie w oparciu o ustalone procedury,
  • dostarczanie danych o planach dotyczących zasobów ludzkich, materiałowych oraz sprzętowych,
  • udział w opracowaniu i bieżącej kontroli harmonogramu realizacji i finansowego.

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność sprawnego, samodzielnego działania pod presją czasu,
  • dobra znajomość MS Office, AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość systemów fasad aluminiowo-szklanych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane umiejętności negocjacyjne.

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o znaczącej pozycji na rynku przy sztandarowych projektach fasadowych w Niemczech.

Do realizacji naszych projektów zarówno w kraju, jak i za granicą (Niemcy, Szwecja, Belgia, Holandia) rekrutujemy na stanowisko montera fasad. Z chęcią damy szansę również osobom gotowym do przyuczenia się zawodu montera fasad.

montaż fasad systemowych oraz indywidualnych wraz z robotami towarzyszącymi (obróbki, izolacje, masy uszczelniające, zabezpieczenia, itp.)

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • rzetelność i sumienność,
  • dokładność i skrupulatność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziane,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi typu szlifierka, wiertarka, itp. – mile widziane,
  • prawo jazdy kat. B – mile widziane,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego – mile widziane.

Oferujemy:

  • zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd do pracy w przypadku kontraktów zagranicznych,
  • częste „zjazdy” do kraju w przypadku kontraktów zagranicznych,

Dokumenty aplikacyjne (CV, referencje, certyfikaty) z zawarciem poniższej klauzuli proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: office@pokoal.com